Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық ғылыми жобалар конкурсының қорытындысы

Сәрсенбі, 21 Ақпан 2018 15:33

Жыл сайын еліміздің ең ірі қаласы Алматыда оқушылардың ғылыми-зерттеушілік және оқу-танымдық белсенділігін ынталандыру, сонымен бірге, дарынды әрі талантты жас зерттеушілерді қолдап, іріктеу мақсатында өткізілетін жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық ғылыми жобалар конкурсында 9-11 сыныптың жас ғалымдары бас қосады.

2018 жылдың 13-16 ақпаны аралығында Шығыс Қазақстан облысының жалпы білім беру пәндерін оқытуда жоғары әлеуетке ие, ғылыми-зерттеу және жобалық қызметпен сәтті айналысатын 55 қатысушысы республикалық конкурста І жалпы командалық орынға ие болды.
Конкурс қорытындысы бойынша қоржын 4 алтын, 8 күміс, 15 қола медалмен толығып, «Ең үздік команда – 2018» атағын иеленді.

І дәрежелі дипломмен марапатталғандар:
- Шарбекова Диана, Пикулева Влада – Семей қаласындағы №19 жалпы білім беретін орта мектептің 11 сынып оқушылары (қоршаған ортаны қорғау және адам денсаулығы);
- Қанашева Мөлдір – Өскемен қаласындағы дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылған мектеп-лицей-интернаттың 11 сынып оқушысы (химия);
- Юра Гульбагар – Көкпекті ауданы, Ж. Болғанбаев ат. Самар орта мектеп-лицейінің 10 сынып оқушысы (әдебиет).
ІІ дәрежелі дипломмен марапатталғандар:
- Самарханова Диана – Өскемен қаласындағы ағылшын тілін тереңдетіп оқытатын №38 гимназияның 11 сынып оқушысы(биология);
- Рахимбердинова Сания, Саурбек Ляззат – Өскемен қаласындағы облыстық математика, физика, информатика саласындағы дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-лицейдің 11 сынып оқушылары (математика);
- Грохотов Станислав – Өскемен қаласындағы №11 мектеп-лицейдің 11 сынып оқушысы (математика);
- Баяхметов Ануар, Есенгалиулы Нурмухамет – Семей қаласындағы №37 гимназияның 10 сынып оқушылары (өлкетану);
- Сайлаубеков Тимур – Өскемен қаласындағы №47 орта мектептің 9 сынып оқушысы (математика);
- Денисова Арина – Өскемен қаласындағы дарынды балаларға арналған «Восток» дамыта оқыту ғылыми-зерттеу арнайы мектеп-кешен-орталығының 10 сынып оқушысы (информатика).
ІІ дәрежелі дипломмен марапатталғандар:
- Енсебаев Диас, Кусманов Әкежан – Семей қаласындағы дарынды балаларға арналған Ш. Уәлиханов ат. «Жас ұлан» арнайы ерлер мектеп-лицей-интернатының 10 сынып оқушылары (экономика);
- Қабдолдина Кербез – Күршім ауданы №1 Марқакөл орта мектебінің 11 сынып оқушысы (биология);
- Овчаров Денис – Семей қаласындағы Пригород орта мектебінің 10 сынып оқушысы (биология);
- Айтқазина Диляра – Өскемен қаласындағы дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылған мектеп-лицей-интернаттың 10 сынып оқушысы (математика);
- Горлачев Александр, Пятков Никита – Өскемен қаласындағы облыстық математика, физика, информатика саласындағы дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-лицейдің 9-сынып оқушылары (математика);
- Логинов Егор, Сидоров Даниил – Өскемен қаласындағы облыстық математика, физика, информатика саласындағы дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-лицейдің 9-сынып оқушылары (математика);
- Ролланұлы Расул – Абай ауданындағы Абай атындағы мектеп-лицейдің 11-сынып оқушысы (математика);
- Байбуганова Диана – Семей қаласындағы №1 Н.Г. Чернышев атындағы орта мектептің11-сынып оқушысы (химия);
- Мағауиянов Бекарыс – Семей қаласындағы Шығыс Қазақстан облыстық дарынды балаларға арналған мамандандырылған «Білім-инновация» лицейінің 9 сынып оқушысы (тарих);
- Самархан Гүлия – Семей қаласындағы Шәкәрім атындағы үш тілде оқытатын көпбейінді гимназиясының 10 сынып оқушысы (тарих);
- Хусаинова Еркежан – Өскемен қаласындағы ағылшын тілін тереңдетіп оқытатын №38 гимназияның 11 сынып оқушысы (адам және қоғам);
- Даниярова Айым – Семей қаласындағы Шүлбі орта мектебінің 11 сынып оқушысы (этномәдениеттану).

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің «Дарын» республикалық ғылыми-практикалық орталығының грамоталарымен марапатталғандар:
- Нетёсова Ольга – Семей қаласындағы экономикалық лицейдің 11 сынып оқушысы;
- Есенова Анель – Семей қаласындағы №19 орта мектептің 11 сынып оқушысы;
- Спиридонов Александр – Глубокое ауданы Уваров орта мектебінің 11 сынып оқушысы;
- Дюсюпова Сабина – Семей қаласындағы №19 орта мектептің 11 сынып оқушысы;
- Елекенова Әсел – Семей қаласындағы №39 орта мектептің 8 сынып оқушысы;
- Әнуарбекова Аяна – Семей қаласындағы №39 орта мектептің 11 сынып оқушысы;
- Хасанова Жанерке – Семей қаласындағы №39 орта мектептің 8 сынып оқушысы;
- Ташеков Алемхан, Еркінов Думан – Өскемен қаласындағы дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылған мектеп-лицей-интернаттың 10 сынып оқушылары;
- Дутбаева Арай – Өскемен қаласындағы дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылған мектеп-лицей-интернаттың 11 сынып оқушысы;
- Тогузбаева Айгуль – Семей қаласындағы экономикалық лицейдің 11 сынып оқушысы;
- Ерназарова Меруерт – Өскемен қаласындағы дарынды балаларға арналған Жамбыл атындағы облыстық мамандандырылған мектеп-гимназия-интернаттың 11 сынып оқушысы;
- Баймақанов Данияр – Өскемен қаласындағы №3 Шоқан Уәлиханов атындағы мектеп-лицейдің 9 сынып оқушысы;
- Қатиева Тоты – Өскемен қаласындағы дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылған мектеп-лицей-интернаттың 11 сынып оқушысы;
- Садықова Анар – Семей қаласындағы №19 орта мектептің 11 сынып оқушысы;
- Малородов Кирилл – Риддер қаласындағы №16 орта мектептің 9 сынып оқушысы;
- Бошамбаев Алишер – Семей қаласындағы №17 орта мектептің 11 сынып оқушысы;
- Мучкаев Евгений, Троеглазов Артем – Өскемен қаласындағы дарынды балаларға арналған «Восток» дамыта оқыту ғылыми-зерттеу арнайы мектеп-кешен-орталығының 10 сынып оқушылары;
- Құмарова Айым – Өскемен қаласындағы дарынды балаларға арналған Жамбыл атындағы облыстық мамандандырылған мектеп-гимназия-интернаттың 11 сынып оқушысы;
- Абдульманова Алсу – Семей қаласындағы экономикалық лицейдің 11 сынып оқушысы;
- Әбілмажинова Жаннұр – Өскемен қаласындағы дарынды балаларға арналған Жамбыл атындағы облыстық мамандандырылған мектеп-гимназия-интернаттың 11 сынып оқушысы;
- Сағындық Аңсаған – Зайсан ауданы Сарытерек орта мектебінің 11 сынып оқушысы;
- Рамазанов Әліби, Оралханова Ақбота – Өскемен қаласындағы дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылған мектеп-лицей-интернаттың 10 сынып оқушылары);
- Ғылымбеков Айдос – Семей қаласындағы Шығыс Қазақстан облыстық дарынды балаларға арналған мамандандырылған «Білім-инновация» лицейінің 9 сынып оқушысы;
- Заманбекова Сымбат, Маутжанова Айдана – Семей қаласындағы №22 мектеп-лицейдің 10 сынып оқушылары.

Жеңімпаздар мен жүлдегерлерді, ата-аналар мен мұғалімдерді лайықты жеңістерімен құттықтаймыз!

Болашақта да сәттілік пен жеңіс тілейміз!